Ласкаво просимо на сайт нашої майстерні.

Наша майстерня почала свою роботу в 1996 році – ми розписували матрьошки в українському стилі. Але після деякої критики з боку клієнтів з приводу походження цього сувеніра ми задумалися про споконвічний український сувенір – ляльку. У 2000 році в щільну почали виробляти ляльки. Але ми, як і всі творчі люди, завжди в пошуку – змінюється час і змінюємося ми. З появою високоточного обладнання та обчислювальної техніки у нас з’явилася можливість в 2004 році зайнятися комп’ютерною вишивкою.

Завдяки можливості розробляти програми для вишивки з простих малюнків, вишивка вийшла на принципово новий рівень. Комп’ютерна вишивка розширила можливості реалізації ідей за допомогою настільки давньої і красивою техніки. Тепер цілком реальна вишивка практично будь-яких зображень, емблем, логотипів, шевронів, портретів, картин у великій кількості примірників на абсолютно різних тканинах і одязі. Від наших конкурентів ми відрізняємося високою якістю і тонким художнім смаком, складністю дизайнів і особливою філософією підходу до роботи. Наш принцип – це приступати до роботи тільки з позитивними думками і емоціями, тому що ми щиро віримо, що кожен виріб, зроблене людиною – несе певну енергетику.

Ми застосовуємо техніку аплікації. Вона полягає в створенні орнаментів або малюнків, шляхом закріплення шматочків тканини на тканинному тлі. Шматочки можна приклеїти або пришити і кожен клаптик – вирізається вручну. Аплікація може бути предметної, декоративної і сюжетної, одноколірної або багатобарвної. ми застосовуємо її як декоративний елемент на наших виробах. для аплікації використовуємо натуральні і синтетичні тканини різної фактури – гладкою, ворсистої, блискучою, матовою, а також хутро, повсть, фетр. фоном для аплікації кращий натуральний льон пастельного тону.

Тут наведена частина асортименту продукції з чудового матеріалу льону. У кожен виріб ми вклали дуже багато праці, вміння,теплоту нашої душі і шматочок нашого серця. Ми поєднали в єдине ціле – тонку ручну роботу, новітні технології та багаторічний досвід. Наша продукція принесе затишок у Ваш будинок і гарний настрій Вам і Вашим близьким.

Наша продукція постійно вдосконалюється і набуває дедалі більшого визнання наших клієнтів. Впевненість в якості вироблених виробів, турбота про наших покупців і звичайно ж бажання виділити свої вироби від аналогічних товарів іншого виробника дало нам можливість офіційно зареєструвати нашу продукцію в Україні під торговим знаком «рукавиці».

Шановні клієнти, економте свої час і гроші – купуйте продукцію під торговою маркою «рукавиці» – це гарантія високої якості та функціональності наших виробів, це розпізнавальний знак, по якому Ви дізнаєтеся нас серед тисячі недобросовісних конкурентів.

Ми підтримуємо свою репутацію, стверджуючи, що товари і послуги з нашим товарним знаком (торговою маркою) відповідають певному рівню стандарту якості, і всі наші клієнти завжди можуть розраховувати на цю якість.