Фартух дитячий – Дівчинка з косою

Фартух для діток від 2 років до 12 років.

Фартух з натурального матеріалу – льону, з оригінальною вишивкою або аплікацією на верхньої або нижньої лицьовій стороні виробу. Край фартуха оброблений яскравою кольоровою атласною бейкой.

Розмір 50х45 см.

Склад – 100% льон

Description

Фартух регулюється за розміром і зав’язується на поясі. Накладна кишеня на животі служить, як для зручності, так і для естетичного закінченого зовнішнього вигляду виробу.

Фартух – предмет домашньої спецодягу, призначений захищати від попадання бруду на основний одяг. Ваш маленький помічник буде завжди охайним і акуратним. І ми впевнені, що з великим задоволенням буде допомагати дорослим на кухні.

Для чого потрібен фартух?

Фартухи, або фартухи, знайомі чи не кожній людині. При роботі вони – надійні захисники від бруду. До того ж це гарна прикраса жіночого вбрання. Хочеться нагадати, що будь-який фартух повинен бути не тільки функціональним, але і красивим. Елегантний фартух захистить Вашу ошатний одяг, поки Ви подаєте на стіл частування. А куплений у нас яскравий і помітний фартух не просто прикрасить кухню, але і підніме настрій господині і іншим домочадцям!

Як доглядати за кухонним фартухом.

1. Обережне прання. Точно витримувати температуру води, не піддавати сильній механічній обробці, при віджиманні – повільний режим центрифуги.

2. Прання в теплій воді (Температура до 30 С)

3. Гладити при високій температурі (до 200 С).

4. Не можна вибілювати. При пранні не використовувати засоби, що містять відбілювачі (хлор).

5. Не можна сушити в пральній машині.

Історія.

Фартух (або фартух) широко поширена і майже не змінюється частина одягу з давніх часів до наших днів. Історія його починається з Давнього Єгипту. Уже в ранній період існування цієї країни чоловіки, які перебувають на державній службі, і користувалися примітивною драпіруванням. Вона прикріплювалася спереду до пояса, яка представляла собою вузьку смужку шкіри або пов’язані (сплетені) очеретяні стебла. З плином часу фартух стає повсюдно поширеним видом одягу. Це був шматок тканини, середня частина якої, зібрана в складки, прикладалася до корпусу спереду, інша обгортають навколо тіла і кріпилася вільним кінцем, заправляють за середню частину. Тримався фартух з допомогою пояса. Середня частина його мала трапецієподібну, трикутну або веерообразную форму. Ця частина одягу грала дуже важливу роль в церемоніальному вбранні правителів, про що свідчать численні пам’ятники. Починаючи з епохи середньовіччя фартух, стає практично постійною приналежністю робочого одягу. Повсякденна сукня під час роботи слід було чимось прикривати. Фартух носили ковалі, шевці, кухарі … Цехові майстри вважали фартух невід’ємною частиною своєї професійної одягу. Жіночий фартух з часом став приналежністю туалету заміжньої жінки. У XVI ст. два фартуха становили спідницю. Він так само прикрашав дружин іменитих городян. Фартух періодично входить в моду серед вищих верств населення. Хитра на вигадку європейська мода винайшла кілька видів фартухів для різних випадків життя. Згодом фартух став частиною святкового народного костюма. У деяких країнах широкий фартух надягав лише по особливо урочистих випадках. В Україні відмінною рисою народного одягу були два фартуха, що охоплюють корпус спереду і ззаду, не сходяться на боках, з багатим кольоровим візерунком. Традиційний український фартух виготовляли з домотканого тканини і вишивали невигадливі візерунки та орнаменти. Однак в наші дні фартух починає поступово повертати свою колишню славу і функцію. Чи не зникає фартух і з гардероба домогосподарок.